0_cfef2_14d41679_XLМолодіжний культурно-масовий захід «Los Menos Rock Mission» відбувся 19 жовтня у кінотеатрі м. Мена на Чернігівщині. Організатором заходу виступила громадська організація «ГРОМ» за фінансової та інформаційно-технічної підтримки МГО ЦПМ «Апельсин».

Мета заходу: розвиток альтернативної та рок-музики в м. Мена.

Відповідно, що основним дійством було виступ рок-груп з Чернігова, Мени та Корюківки. Своєрідне звучання інструментів, оригінальні вокали, дружня атмосфера не залишили байдужими понад 250 глядачів, які відвідали концерт.

Тексти композицій, в яких відображались любов до української землі, громадянське ставлення до подій, які відбуваються в нашій молодій державі, спонукали глядачів до переосмислення власних поглядів та відповідальності за розвиток й долю України.

У виступах гуртів була й лірика. Особливе захоплення й здивування викликав гурт «Папірус» (м. Чернігів), який своїм мелодійним звучанням та лірикою завоював дівочі серця. Ось рядок однієї з композицій:

«Любить можно и жаренную картошку…»

«Кохати – дівчину і рок-музику».

Нагадуємо, що даний захід відбувався в рамках проекту «Інституційна та фінансова стабільність громадських організацій Чернігівської області» за фінансової підтримки Національного фонду розвитку Демократії (США), а також за сприяння Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

На протязі трьох місяців ініціативна група «ГРОМ» приймала участь у циклі семінарів-практикумі. Упродовж всього циклу семінарів активісти «ГРОМу» ознайомилися з українським законодавством що регулює діяльність громадських організацій,  опанували навички фандрейзингу, стратегічного планування. Результатами навчання стали: офіційна реєстрація ГО «ГРОМ», проведення культурно-масового заходу у своєму регіоні, з яким вони успішно впорались.

«Бажаємо засновникам організації великих звершень в громадському та культурному житті м. Мена» – наголошує керівник проекту «Молодь Чернігівщіни – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні» Станіслав Тавлуй-бей Придеснянський.

Фото: Яна Сингер, Дмитро Лук’янов

Менеджер зі зв’язків з громадськістю МГО ЦПМ «Апельсин»

Коментарі закриті.