В м. Мена, що входить до 208 виборчого округу, невідомі поширювали фальшиву газету “Голос Батьківщини”, повідомляє “Чернігівський монітор”.

Зловмисники підробили видання Чернігівської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”.

В даній газеті окрім інформації про Юлію Тимошенко та лідерів Об’єднаної опозиції на 3-й сторінці містилася інформація про одного з кандидатів мажоритарників, що балотується по 208 округу і не має відношення до Об’єднаної опозиції.

На жаль, це не перша фальшива газета. Кілька тижнів тому на цьому ж окрузі була знайдена фальшива Всеукраїнська газета Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина”. Тоді ж Чернігівська обласна організація ВО “Батьківщина” звернулася до міліції з проханням знайти винних та притягти їх до відповідальності. На жаль, відповіді поки що так і не отримано.

Чернігівський регіональний виборчий штаб Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина” заявляє, що не має відношення до випуску цієї газети.

Можна зробити висновок, що Об’єднану опозицію ВО “Батьківщина” намагаються втягнути в брудні політичні ігри, підробляючи друковані видання і використовуючи символіку Об’єднаної опозиції.

Як сказав керівник Чернігівського регіонального виборчого штабу ВО “Батьківщина” Олександр Кодола:

“Закликаю всіх учасників виборчого процесу зберігати людську гідність і бути чесними перед собою і людьми. Не треба ховатися за чиїсь спини і символіку, а діяти від свого імені. Я впевнений, що і міліція і люди розберуться кому вигідно підробляти нашу газету і зроблять відповідні висновки”.

По даному факту юристи Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина” підготували заяву до міліції.

Коментарі закриті.