У пункті соціального забезпечення, що в Мені, продукти та речі побутового вжитку можна купити дешевше, аніж на базарі чи у звичайному магазині.

Соціальний магазин реалізує продукти десятків найменувань по закупівельних цінах – на 20 відсотків дешевше, аніж у звичайних торгових точках. Обслуговують тут людей похилого віку та пільговиків. Але придбати товари в принципі може будь-хто.

– Стараємося враховувати попит наших клієнтів, тож асортимент маємо дійсно широкий, – розповідає продавчиня Ольга Козік. – Крупи, чай, приправи, консерви, хліб, печиво, цукерки, кава, сірники, електролампочки – усе це не залежується. Користується попитом і тушонка. Смачна, а головна – доступна по ціні. Приміром, півлітрова баночка курячої – усього 22 гривні.

Робота закладу – це один із пунктів виконання районної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». Відкриття соціального магазину було спільною ідеєю райдержадміністрації та районної ради.

До речі, у соціальному магазині надають ще одну послугу населенню: тут приймають замовлення на товари для проведення поминань та інших заходів.

Коментарі закриті.