У Мені поорудували «культурні» злодії
Понівечені вікна і двері у торгових рядах відремонтували того ж дня та ще й нічною охороною обзавелися.
Наше містечко вже усілякі детективні історії бачило і чуло. То «джентльмени удачі» банкомат виріжуть, то курей чи велосипед «позичать», то у «Маркет» залізуть. А все ж останній випадок подивував…

По-перше, своєю зухвалістю. У самому центрі міста, як люди кажуть, «за собезом», злодій (а може, і не сам) побував у трьох бутіках: магазинчиках, що торгують одягом, секонд-хендом та різноманітними подарунками.

Про якісь відмички навіть не задумувався: шматок цеглини допоміг «відкрити» вікна, а дурна силонька дозволила справитися із пластиковими дверима.

По-друге, випадок подивував незвичністю. Нічний «покупець» речі не розкидав, взяв кілька футболок, оригінальну взувачку салатового кольору, під неї й штани підібрав. Ще й ноутбук та мобілку однієї із продавчинь прихопив. Разом із зарядним пристроєм.

По-третє, мабуть, для завершення «культурної програми» та святкування, злодій побував і у багатостраждальному (його зовсім недавно вже грабували) магазині «Едем», де розжився випивкою і закускою. Кажуть, що навіть проник до торгової точки саме тим шляхом, що і його попередник.

Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження, ведеться досудове слідство.

Коментарі закриті.