Визначені пріоритетні об’єкти будівництва та реконструкції в МеніrНашому району вдалося домогтися фінансування кількох проектів за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Загалом Менщині можуть цього року виділити понад сім з половиною мільйонів гривень.

Інвестиційні програми, подані від 208-го виборчого округу, стали переможцями конкурсу, який передує розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку. Гроші спрямують на розвиток та будівництво соціальної інфраструктури Бахмацького, Борзнянського, Ічнянського, Куликівського, Менського й Талалаївського районів, повідомили «Нашому слову» у прес-службі народного депутата України Валерія Давиденка.

Менський район має отримати сім мільйонів 616 тисяч гривень. На ці кошти планується будівництво одного з двох чотириквартирних житлових будинків для працівників центральної райлікарні. Також виділяється співфінансування на реконструкцію вуличного освітлення у Мені. Буде проведено утеплення фасадів, заміна вікон, ремонт покрівлі та системи опалення міської школи ім. Т.Г. Шевченка. Кошти також підуть на будівництво водозабору у Мені. І ще один об’єкт – реконструкція фасаду районного Будинку культури.

Проекти затверджені на засіданні Регіональної комісії з конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, до підготовки та захисту котрих долучились і представники команди народного депутата Валерія Давиденка, а також голови місцевих районних адміністрацій. У конкурсному відборі взяли участь інвестиційні проекти всіх шести виборчих округів області, проте проекти від 208-го округу були найбільш якісними. Як результат, здобуток округу склав майже 24 мільйони гривень із 101 мільйона.

Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР) є складовою загального фонду державного бюджету України й функціонує вже четвертий рік. Фактично це запозичена модель Європейського фонду регіонального розвит­ку. Головною метою створення держфонду в Україні стало прагнення забезпечити рівномірний розвиток регіонів, особливо депресивних територій. Цього року кошторис ДФРР становить три мільярди гривень. Крім того, один мільярд гривень виділено на підтримку розвитку саме сільських територій. На Чернігівську область цього року припадає 101 мільйон.

Коментарі закриті.