Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України районна рада 23 грудня вирішила кошти цьогорічної субвенції з державного бюджету в сумі один мільйон 593 тисяч гривень розподілити між районним бюджетом, бюджетом Менської міської ради та бюджетом Березнянської селищної ради в сумах 813 тисяч гривень, 700 тисяч гривень та 80 тисяч гривень відповідно.

 

По районному бюджету суму субвенції спрямувати на придбання медичного обладнання, інструментів та інвентарю для КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня»  – головний розпорядник коштів – районна державна адміністрації в частині фінансування КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня».

 

По бюджету Менської міської ради  кошти спрямувати на капітальний ремонт даху будівлі № 2 Менського дошкільного навчального закладу «Дитяча академія».

 

По бюджету Березнянської селищної ради кошти спрямувати на придбання комплектів меблів для дошкільного навчального закладу «Берізка».

 

У зв’язку з чим, фінансовому управлінню районної державної адміністрації доручено підготувати дане питання до розгляду на черговій сесії районної ради.

Коментарі закриті.