IMG_0408_500x375
Корюківчанку Любов Васько Петро Петрович тільки-но привітав із народженням синочка. Щаслива мама каже, що Мену обрала не випадково – знала, що тут достойні умови і кваліфіковані лікарі.

Пологове відділення нашої райлікарні після зроблених останнім часом ремонтів та удосконалення методів роботи має гарну репутацію не лише у жінок Менщини.

В режимі міжрайонного воно працює вже кілька років. І не лише тому, що в багатьох інших районах пологові відділення просто позакривали.

За дев’ять місяців нинішнього року із 172 жінок, які народжували у нас, 56 були іногородніми, дев’ятьом із них довелося робити кесарів розтин, – розповів головний лікар райлікарні Петро Хомрач. – Крім жіночок з Менщини, до нас їдуть породіллі із Сосницького району, але є і з Корюківківського, Коропського, є з Чернігова і навіть з інших областей. У нас добре підготовлені лікарі, уважний персонал, сучасне обладнання, чистота і порядок у відділенні. Саме це і приваблює жінок. Народний депутат України Лілія Григорович, відвідавши нашу медустанову, зауважила, що такого пологового відділення в лікарні районного рівня вона ще не бачила. Ми намагаємося робити все, щоб забезпечити не лише належну медичну допомогу, а й комфортне перебування тут наших пацієнток.

 

Коментарі закриті.