У Мені міліція викрила гральний закладСпівробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області в ході проведення заходів, направлених на забезпечення додержання вимог Закону України „Про заборону грального бізнесу в Україні”, задокументували гральний заклад, в якому надавалися послуги азартних ігор на гральних автоматах.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Чернігівській області.

У Мені біля залізничного вокзалу оперативники ДСБЕЗ виявили підпільний гральний заклад, який притулився з тильного боку міні-маркету. Розрахунок “підпільників” був такий – в очікуванні потягу пасажири спочатку зайдуть попити пива, а потім направляться спробувати спіймати фортуну на гральних автоматах.

Під час проведення перевірки в залі знаходився оператор грального залу, було організовано та проводилися азартні ігри всупереч ЗУ “Про заборону грального бізнесу в Україні”.

В ході обшуку приміщення вилучено 10 гральних автоматів вартістю близько 40 тисяч гривень. Відносно гравця складено протокол за частиною 1 статті 181 КУпАП (участь в організованих без дозволу азартних іграх) – тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального приладдя, а також грошей, речей та інших цінностей, що є ставкою у грі, або без такої.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 стаття 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) – карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Коментарі закриті.