поліціяЗлочини та пригоди, які сталися на території Менського району з 29 серпня по 5 вересня.

У понеділок, 29 серпня, у жительки Березна злодії зірвали замки на будинку та вкрали телевізора та TV тюнера. Завгосп Березнянської школи також повідомив  про крадіжку –   на кочегарці зірвали замки та поцупили одноколісну ручну тачку. А у будинку жителя Березни хтось розбив скло, проник до будинку та  вкрав гроші та вироби з жовтого металу.
Цього ж дня у жительки Мени вкрали велосипеда, а в центрі міста сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.
У вівторок менянка повідомила поліцію про те, що вночі їй підпалили ворота в гаражі. Цієї ж ночі (о 1-30) поліцією було зафіксовано загоряння автомобіля. Цього ж дня менянин виявив відсутність каналізаційного люка по вулиці Чернігівський шлях.
У середу у жительки Кукович  вкрали двигуна з холодильника та подушки, в Данилівці з подвір’я доммогосподарства вкрали металобрухт, а в Покровському з будинку вкрали гроші.
У четвер, 1 вересня, жителька Києва повідомила поліцію про те, що в її  літній кухні в дачному господарстві, яке розташоване в с.Стольне, зірвані замки та вкрадені речі.
Цього ж дня покінчив життя самогубством через повішання житель Блистови.
У неділю, 4 вересня, до Менської ЦРЛ за медичною допомогою зверталась жителька Ушні з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку під питанням, розсічена рана голови, алкогольне сп’яніння. Зі слів останньої, її побила донька.
Цого ж дня надійшло повідомлення від менянки та від жительки Стольного про те, що їхні сини побили вікна. Також надійшло повідомлення від менянки про те, що чоловік спричинив їй тілесні ушкодження.

 

Працівниками Менського відділу поліції за минулий тиждень притягнуто до адміністративної відповідальності 51 особу, з них 36 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, 3 – за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, 1 – насильство в сім’ї, 6 – придбання самогону, 1 – порушення правил перереєстрації зброї, 2 – порушення правил утримання собак, 2 – порушення правил адміністративного нагляду.

Коментарі закриті.