Відбувся спільний навчальний семінар фахівців із соціальної роботи Менського районного та міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Обговорено основні шляхи розвитку системи надання соціальних послуг, нові напрямки роботи центрів: зокрема запровадження в районі послуги патронату, виконання Стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Підведено підсумки роботи за 2017 рік, обговорено проблемні питання функціонування центрів, шляхи покращення якості і доступності соціальних послуг.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Володимир Невжинський наголосив на посиленні співпраці фахівців з суб’єктами соціальної роботи на місцях – сільськими радами, педагогами, фельдшерами, іншими членами громади та попередження загрози життю і здоров’ю дитини.

Начальник відділу соціальної роботи міського центру СССДМ Тетяна Ющенко ознайомила з новими нормативно-правовими актами, змінами в законодавстві України щодо соціального захисту, правових засадах роботи фахівців.

В рамках реалізації проекту «Я маю право» були запрошені  начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Лариса Омельяненко разом з начальником відділу представництва Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Романом Драгуном.

 

Враховуючи категорію осіб, якими опікуються центри соціальних служб, акцентувалась увага на можливості отримати адресну допомогу та посиленні правової активності соціально незахищених категорій громадян.

Результатом зустрічі є домовленість щодо налагодження співпраці шляхом обміну інформацією та проведенням спільних інформаційно-просвітницьких заходів. Фахівці із соціальної роботи отримали інформаційні матеріали, які будуть розміщені в соціальних куточках фахівців із соціальної роботи.

Коментарі закриті.