Вже стало доброю традицією в переддень свята Миколая до районної дитячої бібліотеки запрошувати священника. Але недільного дня 17 грудня для маленьких шанувальників книги та їхніх батьків було великою несподіванкою в читальній залі побачити аж чотирьох священників.

 

У гості до дітей завітали благочинний Менського району отець Василь Дендак, настоятель Домницького монастиря отець Варфоломей, настоятель Свято-Троїцької церкви отець Василь Томишин та настоятель церкви Свято-Різдва Богородиці отець Микола Кичуга.

 

Малеча радо спілкувалася зі священниками. Отець Микола прочитав молитву Святому Миколаю Чудотворцю. Зачарував усіх присутніх спів гостей. Діти старанно розказували віршики про святого, адже день Святого Миколая є одним з найочікуваніших їхніх свят. На згадку про таку теплу зустріч малеча отримала від священників іконки Святого Миколаю та шоколадки.

 

Уважно слухали та із задоволенням дивились присутні лялькову виставу «Зустріч Святого Миколая», яку підготував для них ляльковий театр «Теремок».

 

 

Маленькі читачі отримали гостинці і від дитячої бібліотеки за те, що протягом року її активно відвідували. Це сімейне свято надовго запам’ятається дітям та їхнім батькам.

Коментарі закриті.