У Мені буде більше світла. А ще – економіяЯк уже повідомлялося, у Мені реалізується проект з реконструкції вуличного освітлення. Загальний бюджет проекту становить понад 638 тисяч євро. Сума гранту Європейського Союзу складе півмільйона євро.

Система вуличного освітлення в місті вже давно застаріла як морально, так і технічно. У ній використовуються старі світильники, які призводять до великих витрат електроенергії та бюд­жетних коштів на її оплату. Дуже часто освітлення відключається – через необхідність економії або ж просто у зв’язку з аваріями в системі.

Саме тому проект «Реконструкція вуличного освітлення в м. Мена» є надзвичайно актуальним для всіх жителів міста.

Планується, що до грудня 2016 року буде замінено 1400 світильників системи вуличного освітлення на сучасні, на базі потужних світлодіодів. Також будуть оновлені мережі і щитові ящики з електроавтоматикою. Це дозволить забезпечити безперебійну роботу системи і суттєво підвищити якість життя і рівень безпеки в місті, зменшити енергоспоживання і скоротити витрати бюджету на електроенергію.

У рамках підготовки до реалізації проекту міською радою минулого скликання було затверджено План дій сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року, який передбачає цілий ряд заходів в рамках ініціативи «Угода мерів».

У листопада 2015 року міська рада оголосила конкурс на відбір генерального підрядника реконструкції вуличного освітлення. За результатами конкурсу переможцем стало ТОВ «Промінвестбуд Славутич». Підприємство має солідний досвід виконання подібних робіт, а також відповідає всім вимогам, передбаченим для генерального підрядника.

Уже 1 грудня минулого року відбулося підписання договору між міськ­радою і «Промінвестбуд Славутич», який передбачає на першому етапі реалізації проекту замінити 124 застарілі світильники, а також поміняти кабельні лінії.

Практично відразу після підписання договору розпочалися роботи. Дуже важливо, що перша черга модернізації системи вуличного освітлення торкнулася найвіддаленіших вулиць міста, котрі до цього не часто тішили увагою.

– Це тільки початок, – коментує заступник міського голови Інна Скляр. – Наразі вже встановлені 124 «розумні» світильники. Основні ж роботи триватимуть в 2016 році. На жаль, не всі вулиці Мени будуть реконструйовані. Але міська рада вже розробляє наступні проекти, які дозволять повністю забезпечити місто сучасним, а головне енергозберігаючим освітленням.

За словами керівника команди проекту Андрія Дуплечева, крім усього іншого, підрядник забезпечує димірування нових світильників, тобто, можливість регуляції яскравості освітлення в різних місцях і в різний час доби. Таке рішення дозволить додатково знизити витрати електроенергії і заощадити кошти міського бюджету.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Jeremy Lin view his struggles differently

What is going on with Jeremy LinFingers crossed that Amy’s career doesn’t end there as well.mulberry uk

Chase Henry (3 1) earned the win with 2 1/3 innings of one hit, scoreless relief of starter Nathan Helvey, who allowed five hits and two runs in five innings.sac hermes birkin

been a good team bouncing back.cheap ray bans sunglasses

our lease expired, said human resources manager Blake Yoko spokes for Seven Eleven Hawaii Inc.prada bags uk
In his opening address, UNFPA Representative David Lawson congratulated the government on leading the census to completion, allowing for a full review of the progress toward the MDGs.hermes birkin
“This was a complete accident.louboutin soldes
The World of Islam

Some 1.Site De Chaussure Pas Cher
mcm tote bag

Коментарі закриті.