Арієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій побував з архіпастирським візитом в тюремній православній общині при Менській виправній колонії №91. Владика установив закладний камінь у фундамент та освятив місце під будівництво церкви Святого Миколая в установі.

Владика нагородив Архієрейськими грамотами заступника начальника установи Станіслава Шевченка та прихожанина Дмитра Бурмакова.

У заході взяли участь начальник Департаменту з виконання покарань в Чернігівській області Іван Кочубей, начальник МВК-91 Юрій Римар, Макошинський селищний голова Валерій Кравцов.

– Більше 10 років існує наша православна тюремна община, – розповідає настоятель тюремної церкви отець Олександр. – Кожної неділі на великі церковні свята я буваю у тюремній церкві, сповідую та причащаю православних прихожан. Владика Амвросій не вперше приїхав до нас, це його другий візит, єпархія надає допомогу тюремній общині.  Тому і назріла необхідність будівництва невеликої церкви, бо зараз ми службу доводиться відправляти у капличці на другому поверсі клубу установи. За ініціативи засуджених та за підтримки керівництва установи, Департаменту з виконання покарань у Чернігівській області і закладено фундамент під нову церкву.

Фото Валерія Тихонова.

Коментарі закриті.