– У Макошине 15 травня знайдено снаряд часів Великої Вітчизняної війни. А за два дні до того, 13 травня, до райвідділу УМВС надійшло повідомлення від працівника СДПЧ-32 про те, що на сміттєзвалищі знайдено міну. Небезпечні знахідки знешкоджено.

– Після спроби самогубства до центральної районної лікарні 15 травня доставлено жительку Макошине. Аби піти з життя, жінка застосувала отруту. Медики також діагностували у потерпілої алкогольне отруєння.

– Працівниками райвідділу УМВС 13 травня було затримано автомобіль, який перевозив деревину тополі, не маючи при собі відповідних документів. Авто доставлено на штрафний майданчик.

– До центральної райлікарні за медичною допомогою 11 травня звернулась жителька Киселівки з діагнозом забій тканин обличчя та лівого стегна. Як пояснила потерпіла, тілесні ушкодження їй спричинив чоловік.

– До райвідділу УМВС 13 травня надійшло повідомлення про те, що невідомі особи крадуть шифер з даху складу території СТОВ ім. Шевченка у Макошине. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїли двоє місцевих жителів.

– Житель Чернігова 14 травня повідомив, що з його дачі, яка знаходиться у Волосківцях, невідома особа викрала близько восьми метрів металевої сітки, яка огороджувала город в господарстві заявника.

За інформацією райвідділу УМВС України в Чернігівській області.

Мітки:

Коментарі закриті.