У Макошине виїздитиме бригада лікарів
Макошинець Віктор Цвір під час зустрічі з депутатом облради традиційно проявив активну громадську позицію та ставив багато запитань.

Це під час зустрічі з макошинськими медиками пообіцяв головний лікар Менського району, депутат обласної ради Петро Хомрач. Керівник районної медицини приїхав у селище не з порожніми руками.

Під час спілкування Петро Петрович зазначив, що реформування медичної галузі, котре почалося близько двох років тому і спершу викликало у медпрацівників глибинки спротив через побоювання скорочень, триває.

– Коли у Макошине замість селищної лікарні створювалися районна амбулаторія загальної практики сімейної медицини та паліативне відділення, було багато невдоволених, – зауважив він. – І ось ви можете пересвідчитися: жодного медпрацівника не скоротили, навпаки додали штатних одиниць і замінили автомобіль «швидкої допомоги» на кращий, невідкладну допомогу можна тепер отримати цілодобово. Пальним та медпрепаратами «швидка» забезпечена у повному обсязі.

Також головний лікар повідомив, що за депутатські кошти вдалося забезпечити стоматкабінет амбулаторії турбіною та компресором. Не виїжджаючи за межі селища, можна отримати кваліфіковану допомогу, бо від березня тричі на тиждень приймає пацієнтів стоматолог.

Первинний проф­огляд жінок зобов’язані здійснювати кваліфіковані медсестри, а кілька разів на рік у селище приїжджатиме акушер-гінеколог, про що попередньо буде повідомлено.

Петро Хомрач також відповів на запитання та відгукнувся на пропозиції медиків. Зокрема, пообіцяв, що для більш кваліфікованого медогляду вихованців місцевого дитсадочка будуть сформовані виїзні бригади лікарів центральної райлікарні.

За сприяння головного лікаря селищна медицина поповнилася набором гінекологічних інструментів, тонометром та біксом.

Повертаючись із зустрічі з макошинськими медиками, головний лікар району знову продемонстрував, що як лікар він найперше має дбати про пацієнтів і тих, хто потребує медичного супроводу. Будучи за кермом, «підібрав» на виїзді із селища вагітну молодичку з великою сумкою та пакетом і відвіз на автовокзал, потурбувавшись, щоб жінку зустріли.

Коментарі закриті.