У Макошине вшанували цирковий колектив з нагоди 25-річчя присвоєння звання зразковогоУрочистості, які відбулися у селищному Будинку культури, розпочалися вшануванням світлої пам’яті засновника циркового колективу «Юність» Тамари Шепіної. Ця жінка заклала міцний фундамент циркового мистецтва у Макошине.

Керівник «Юності» заслужений працівник культури України Вероніка Бур радо вітала усіх гостей. Вона не без гордості розповіла, що чимало випускників циркової студії, здобувши відповідну освіту, нині активно впроваджують циркове мистецтво у Феськівці, Мені, Жовтневому. Вероніка Анатоліївна представила глядачам кожного учасника «Юності».

Селищний голова Валерій Кравцов, вітаючи колектив, зазначив, що «Юність» ніколи не старіє – на зміну своїм батькам, які у дитинстві були неабиякими циркачами, прийшли до студії їхні сини і доньки, а в декого вже і онуки. Вручаючи найактивнішим і найталановитішим учасникам Почесні грамоти, Валерій Михайлович побажав, аби вони і надалі прославляли придеснянський край.

У концертній програмі, яку підготувала «Юність», неперевершені виконавці циркових трюків у поєднанні з хореографією перенесли глядачів до далеких Америки, Китаю, Іспанії, Бразилії, Індії… До речі, репертуар «Юності» того святкового вечора був абсолютно новим.

У Макошине вшанували цирковий колектив з нагоди 25-річчя присвоєння звання зразкового
Фото Світлани Голуб.

Винуватців свята вітали виступами не лише аматори місцевого Будинку культури, а й гості – циркові колективи з Чернігова, танцювальні – з Мени, Кукович і Чернігівського педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка. Порадували своїм виступом і чарівні менські «Домісольки».

Що ж то за свято без подарунків? Цирковий колектив і його керівник цілком заслужено їх отримали від благодійників, інвесторів, районної влади, облдержадміністрації.

Директор районного Будинку культури Наталія Підлипська зачарувала всіх співочим дарунком під назвою «Щастя». Справді, бачити дітей здоровими, цілеспрямованими, радісними, талановитими – то є найбільше щастя для батьків і їх вихователів. А ще – щоб уся Україна жила під мирним голубим небом і у багатстві жовтого, налитого сонцем колосся – такий лейтмотив подарованої макошинцям пісні.

Гарний сюрприз на святі приготували батьки юних учасників. Вони, як у далекому дитинстві, показали трюки, якими колись дивували не тільки своїх односельців. А на додаток ще й спекли торта величиною з доброго стола, запалили на ньому 25 святкових свічок.

Ще один сюрприз дістався не лише «Юності», а й усім присутнім на урочистостях від працівників Менської виправної колонії №91, які подарували усьому селищу небаченої краси феєрверк.

Коментарі закриті.