Учні початкових класів Макошинської школи нині мають можливість займатися у просторих, ретельно відремонтованих класних кімнатах.

За словами директора школи Наталії Канавець, потреба виділити нове приміщення для молодших школярів назрівала давно: діти змушені були навчатися у будівлі, зведеній ще на початку минулого сторіччя. Тож і фундамент там просів, і підлога перекосилася. Про те, аби звести нове шкільне приміщення, мова навіть не йшла – на це потрібні чималі кошти й час. Тож знайшли такий вихід: капітально переобладнали одну з кімнати шкільної майстерні, котра фактично не була завантажена.

Реконструкцію проведено за сприяння районної державної адміністрації. За інформацією Наталії Віталіївни, до 20 тисяч гривень на ремонт класів було виділено з районного бюджету. Чимало допомогли батьки школярів та працівники навчального закладу, а особливо Микола Голубчанський та Юрій Бурий.

Тож 1 вересня Макошинський селищний голова Валерій Кравцов урочисто перерізав червону стрічку на порозі нового приміщення. Відвідав свято і депутат обласної ради головний лікар району Петро Хомрач.

Коментарі закриті.