У Майське – невеличке село Лісківської територіальної громади – завітало справжнє свято. З піснями і музикою, теплими вітаннями і подарунками.

П’ять років тому у домівках лісківчан запалав голубий вогник. Сільський голова Микола Лавський доклав неабияких зусиль, аби природний газ дійшов і до придеснянських Максаків. За сприяння директора облгазу Алли Ярової та начальника ТОВ «Менагазбудсервіс» Михайла Поповича голубий вогник «прописався» і в Майському.

У першу чергу він з’явився в оселі учасника бойових дій, ветерана Великої Вітчизняної війни Миколи Федоренка та в домі вдови захисника Вітчизни Парасковії Холяви. Знаменно, що газ прийшов до них у 66-у річницю визволення України від фашистських загарбників.

На свято до жителів Майського прибули і привітали з визначною подією голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, фермер Олексій Бутенко, голова ск «Лан» Валерій Руденко. Олексій Бутенко прибув до селян не з порожніми руками – подарував тим людям, у котрих спалахнув голубий вогник, по страусячому яйцю.

Наразі з чотирьох населених пунктів, що належать до Лісківської сільської ради, газ є у трьох – Майському, Максаках та Лісках. Чи дійде він до Червоних Лук? Життя покаже.

Коментарі закриті.