Резервну електростанцію центральної районної лікарні модернізовано. Сучасне обладнання дозволяє медичному закладу перейти на аварійне електроживлення менше ніж за одну хвилину.

Як повідомив «Нашому слову» головний лікар району Петро Хомрач, резервну електростанцію було придбано ще три роки тому. Її потужності вистачало для освітлення всіх приміщень лікарні у разі аварійного відключення від центрального електропостачання.

Але існувала серйозна проблема. Дизельна електростанція запускалась вручну. Якщо відключення відбувалося пізнім вечором або вночі, треба було викликати електрика з дому, чекати його прибуття, проводити підготовку до включення. Інколи це займало до півгодини часу. Найбільше від того потерпали операційні хірургічного та пологового відділень. Наявні лампи з акумуляторним живленням були досить ненадійними, не забезпечували необхідного освітлення, що досить небезпечно при проведенні операцій.

Адміністрація лікарні протягом трьох років неодноразово зверталась до районної влади з проханням вирішити це питання. І ось тепер було виділено 25 тисяч гривень з місцевого бюджету. В грудні київські спеціалісти забезпечили електростанцію електронним обладнанням. Це дає їй можливість переходити в робочий режим роботи самостійно, без залучення працівників.

Коментарі закриті.