Територію села Киселівка Чернігівської області оголошено неблагополучною у зв’язку з африканською чумою свиней та встановлено 3-кілометрову карантинну зону навколо цієї території. Про це УНН повідомили в управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

Таке рішення було прийнято у п’ятницю на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії при Менській райдержадміністрації.

Згідно із повідомленням, створено 3 робочі групи, до складу яких увійшли представники органів влади, ветеринари, рятувальники та правоохоронці. Встановлено два карантинні ветеринарно-міліцейські пости на дорогах при в’їзді в село Киселівка.

Крім того, у повідомленні наголошується, що у населення вже вилучили та спалили 7 свиней та 20 кг продуктів.

“Протягом 10 липня здійснено обхід 430 приватних господарств, в ході чого у населення вилучено 7 тварин та 20 кг продуктів забою. Всіх свиней умертвили безкровним методом та утилізували шляхом спалювання”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 10 липня у Менському районі Чернігівської області фахівці державної ветеринарної та фітосанітарної служби України виявили африканську чуму свиней у чотирьох загиблих тварин.

Коментарі закриті.