велосипедЗлочини та пригоди, які сталися на території Менського району
в період часу з 19 по 25 вересня.

У понеділок, 19 вересня, надійшло повідомлення від жительки Березни про те, що її побив наглядно знайомий чоловік.
Наступного дня хтось розбив віконне скло в будинку жителя Майського, у якому скоїв крадіжку двох мобільних телефонів.
Цього ж дня у жителя Мени вкрали автомагнітолу з автомобілю, який знаходився на подвір’ї господарства.
А у жительки Локнистого знайомий викрав мобільний телефон. При спробі останньої поговорити з ним про повернення мобільного телефону, викрадач почав їй погрожувати фізичною розправою.
Також до Менської лікарні за медичною допомогою з тілесними ушкодженнями звернувся менянин.
У середу охороною ТОВ «Мена Авангард» на полі між Макошино та Меною було затримано чоловіка, який крав кукурудзу.
Цього ж дня до Менської лікарні за медичною допомогою з тілесними ушкодженнями зверталась жителька Бігача, а жительку Мени побив п’яний чоловік. У Киселівці також чоловік в стані алкогольного сп’яніння намагався побити свою дружину.
У четвер у Макошинській виправнійколонії при огляді посилки засудженому в трубі сухого дезодоранту було виявлено два пакети з речовиною рослинного походження. Дану речовину вилучено та направлено на дослідження.
А менянка повідомила поліцію про те, що хтось підібравши ключа до вхідних дверей будинку, проник в середину та скоїла крадіжку тюнера до телевізора та 17 грн, які лежали на столі.
Працівниками поліції в ході проведення розшукових заходів було розкрито злочин, а саме крадіжку супутникових антен з будинку менянина, яка мала місце в ніч на 19 вересня. Крадієм виявився раніше судимий житель міста.
У п’ятницю житель Чернігова повідомив поліцію про те, що хтось пошкодивши вікно в його дачному будинку, який знаходиться в Гориці, вкрав деякі речей.
Цього ж дня менянку побив незнайомий чоловік.
У суботу сільський голова Кукович сповістив поліцію про те, що його велосипед, який він залишив біля приміщення сільської ради, хтось вкрав.
Цього ж дня покінчив життя самогубством через повішання житель Березни.
У неділю невідомі позривали замки з 3-х сараїв менянки.
Також надійшло повідомлення від жительки Мени про неналежне утримання собаки сусідкою.

Працівниками Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області за минулий тиждень притягнуто до адміністративної відповідальності 13 осіб, з них 7 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, 2 – за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, 2 – придбання самогону, 1 – доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.

Коментарі закриті.