900 пасок – такий перший передвеликодній «урожай» кондитерів Корюківського хлібозаводу. Попереду ще два «пасочні» дні. Це означає, що протягом трьох передсвяткових днів  жіночі ручки працівниць двох змін будуть зайняті лише пасками, – повідомляє “Маяк“.

Хліб «народжується» вночі. Всього на столах корюківчан красуватиметься 2000 пасок від місцевого виробника. Це небагато, порівняно з минулорічними вісьмома тисячами.

«При сучасній конкуренції на ринку хлібовиробників важко утриматися, – розповідає керівник заводу Олександр Єрмоленко, – але ми залишилися вірними власним принципам – ніяких домішок, для своїх людей – тільки якісне». Рецептура і сьогодні залишається тією ж, що і за радянських «гостів» – жодних розпушувачів, стабілізаторів і такого іншого.

Наші пасочки найбільше замовляють магазини міськспоживтовариства та сільпо. «Пробують» і приватники. У Холми разом із хлібом поїхали 198 запашних корюківських пасок, а у Сядрине – аж 252! У Корюківці найбільше їх у хлібному магазині.

Ціна від виробника порівняно невелика 14 і 18 гривень за 400 і 700 – грамові пасочки. Скільки «накинуть» у магазинах – залежить окремо від кожного реалізатора. Але майстрині цеху можуть порадувати значно більшим асортиментом – були б замовлення.

Коментарі закриті.