Хто захистить  багатостраждальну Корюківку від бюрократично-реформаторської напасті? – питають на сайті корюківської районки.

У 60-ті роки нас вже хотіли приєднати до Щорса. Приїжджали тоді у Корюківку, «напали» на райустанови, з кабінетів тягли все: столи, стільці, де що захватять… Але знайшлись у нас такі люди, як Степаков – начальник пожежної охорони і Некрашевич – директор хлібозаводу, заслужені фронтовики. Вони їздили і в Київ, і в Москву – відстояли-таки Корюківку. Натомість надійшов у район лист про те, що Корюківку залишити, як є, а до неї приєднати Холми. Ми, корюківчани, дуже вдячні фронтовикам Степакову і Некрашевичу, котрі відстояли і захистили нас у 60-ті роки.
Скільки років минуло і ось знову – якийсь там повіт хочуть створити, тільки тепер у Мені. А чому б не приєднати Мену до Корюківки – міста, яке у 1943 році було знищене німецькими карателями і відродилося з попелу?..

Микола Родіонович Липовка,
85 років, м. Корюківка

8 коментарів

 1. polsshuk сказав:

  Для розуміння необхідності злиття двох районів варто подивитися на карту області – і все стане зрозуміло! А спекулювати на німецькому геноциді корюківчан в часи війни не варто.

 2. Павлік Морозов сказав:

  Корюківка й Мена мають багато спільного в своїй інфраструктурі, якою користуються,але що дасть це обьеднання нам – протистояння громад яких силою хочуть включити в склад економічно конченого Менського району,та і хто сказав що Мена хоче,хто її питав? То де ж добровільне обьєднання громад,пане Порошенко?

  • crisin сказав:

   Конченый район? Да вы в корюковском просто давно были.

 3. polsshuk сказав:

  Вочевидь галас піднімають представники Корюківської райради, які побоюються за свої крісла. Парадокс полягає в тому, що район проголосував за них, то де ж вони тепер будуть голосувати? Невже в Мені, долучившись до депутатів Менської райради. В такому разі їм треба виділити окреме помешкання в нашому райцентрі, адже до роботи їм їхати далеко!

 4. crisin сказав:

  Понятно что Мена при любом раскладе только проиграет от такого ненужного обьединения.

 5. Павлік Морозов сказав:

  Та ви що? А може наоборот, виграє? Все таки там фабрика, а у нас тільки стоячий нікому не потрібний сирзавод. Да ще магазинів на кожному углу більше, чим покупателів, які стоять на єдиному податку: шо кульками й твалетною бумагою торгуєш, один податок, шо маєш зразу кілька продуктових, мебельних чи строїтельних магазинів. От там ніхто не провіряє, а це ж наші кошти, якими могла б розпоряджатися громада. Так що я за приєднання. Хоть із обойної фабрики і нам буде щось перепадати.

 6. mikola сказав:

  Покищо це все лише бла-бла-бла. По-моєму ні уряд, ні на обласному рівні ще нічого так і не визначили: все лише якісь “прожекти”, “попередні плани можливого розвитку” та чутки. Тільки людей каламутять…

 7. mikola сказав:

  А до чого тут геноцид часів 2-ї світової війни взагалі не зрозуміло… Схиляю голову перед пам’яттю невинно загиблих, але хіба це якось відноситься до територіальної реформи?