У Корюківському Свято-Вознесенському храмі Української православної церкви Київського патріархату 23 квітня під час ранкової Літургії, яку служив благочинний Корюківського району о.Тарасій (Баїк), замироточила ікона «Всецариця».

Про це повідомляє “Час Чернігівський”.

– Першими краплі на іконі помітили наші прихожани в кінці служби, – підтвердив факт мироточення отець Тарасій. – Я підійшов і також побачив, що крапельки ніби просочувалися з-під ніг маленького Ісуса і стікали вниз. Вважаю, що це є чудом у Свято Антипасхи!

Благочинний Корюківського району розповів, що ікону цю написав його земляк і однокласник Андрій Родич з Галичини. Він розписує храми і пише ікони, хоча й не є священиком. «Всецариця» була придбана якраз перед торішнім святом Пасхи. Прихожани храму твердять, що до цієї ікони моляться за зцілення від різних хвороб.

– Дай Боже, щоби Всецариця Діва Марія захищала нас своїми молитвами! – кажуть вони, молячись перед нею і прикладаючи особисті речі. – Ми й раніше час від часу помічали на іконі невеличкі крапельки, але цього разу вона вже досить помітно замироточила прямо на службі й очевидцями цього стало багато людей…

– У тому році, як тільки цю ікону повісили, то вже через деякий час почали з’являтися крапельки мира, – розказує прихожанка Храму Олена Козік. – Але зараз мироточення сильніше. Сподіваюся, що це на благо. Пресвятая Богородице, моли Бога за нас!

– Церква до чуд завжди ставиться з обережністю, щоб не впасти в обман, – продовжив розмову отець Тарасій. – Адже основа віри має базуватися не в чудесах, а в серці. Відомо ж і про Апостола Фому, який не вірив, що Христос Воскрес, але Господь, явившись йому, таки утвердив Віру. Можливо це дано нам, немічним, для зміцнення і утвердження нашої Віри…

Нашим читачам нагадаємо, що у вересні минулого року в цьому ж Храмі замироточив Напрестольний Хрест, який благочинний району особисто привіз з Києво-Печерської Лаври. За твердженням Тараса Баїка мироточив він кілька місяців – трохи більше, як півроку: на ньому з’являлися і наче сяяли великі краплі, але зараз все припинилося.

Коментарі закриті.