Корюківська міська молодіжна організація “Альтернатива” за участі та підтримки Центральної районної бібліотеки провело культурно-просвітницьку акцію “Читай українське” присвячену Дню Книги, – повідомляє pivnich.info.

На ній мешканці та гості міста змогли познайомитися з новинками літератури, придбати до власної бібліотеки пізнавальні книжки.

На згадку всі зацікавлені отримували пам’ятку-привітання до Всесвітнього дня книги з побажанням нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення.

Районна ж дитяча бібліотека організувала на ярмарку цілий бібліомайданчик “Книга скликає друзів”. Кожен мандрівник по книжковому царству зміг поспілкуватися з друзями, а також насолодитися гарною українською музикою.

В рамках акції працівники центральної книгозбірні провели читай-ярмарок “Книжкова весна у Корюківці”, бліц-опитування “Що таке бібліотека»”, презентували добірку сучасної української літератури, яку всі охочі мали змогу безкоштовно почитати при умові запису до бібліотеки. Особливою популярністю користувалися викладка “Квітневий розмай літераторів Корюківщини”, на якій містяни змогли познайомитися з творчим доробком місцевих письменників:  Віктора Божка та Ганни Пономаренко, Ігоря Халімана та Зої Шматок, та інших знаних письменників рідного краю.

Найбільше діти зупинялися біля розкладки виставки “Вам, дорослі і малята, нові книжечки до свята”. Там можна знайти й казку, й розповіді про неймовірні, але реальні наукові відкриття. Дійсно, минуть роки й віки, але книжка й надалі лишатиметься джерелом пізнання світу і життя всюдисущого.

Коментарі закриті.