Міська рада провела конкурс на краще оформлення фасадів та вітрин серед об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств та установ Мени до Нового року.

Перше місце посіли магазини Віталія Сєрика та Оксани Переверзи, які знаходяться по вулиці Леніна (біля Троїцького базару).

На другому місці – новорічний декор адмінбудівлі районної ради.

«Бронзу» розділили філія «Менський сир» ППКФ «Прометей» та магазин «Глобус» Ольги Жаравіної, який знаходиться по вулиці Шевченка.

Міський голова Федір Фесюн оголосив підсумки конкурсу 31 грудня у районному Будинку культури під час новорічного концерту. Переможцям передбачені грошові винагороди: за перше місце – 300 грн., за друге – 200 грн., за третє – 100 грн. Фінансувався захід за рахунок фонду міської ради для проведення свят.

Переможців визначало журі, утворене міськрадою.

На нашому сайті було проводене народне голосування. Станом 4 січня у ньому взяло участь 172 користувачі. Найбільше голосів вони віддали за оформлення районної ради (56 голосів), магазинів Віталія Сєрика та Оксани Переверзи (33 голоси), магазину «Анастасія» (31 голос), магазину «Глобус» (25 голосів) та філії «Менський сир» ППКФ «Прометей» (24 голоси).

Коментарі закриті.