Уже перетнув екватор відпочинок дітей в таборі «Казковий-2». Що краще може бути за ліс, річку, друзів та щоденні розваги?

Не було і дня, щоб діти сиділи без діла. З ранку всі шикуються на зарядку. Потім, підкріпившись в їдальні, випробовують силу і спритність у спортивних змаганнях, малюють на асфальті. Відпочивальники отримують п’ятиразове харчування, тому заряд енергії на день забезпечений. Кожного дня, ближче до вечора, проводиться якесь тематичне свято.

– Відбулося свято казки, під час якого діти переписували відомі казки на новий лад та виступали з ними, – розповідає відповідальна за культурно-масову роботу Ольга Ярова. – КВК проводили, дві команди змагалось. Любимо ми посміятися, тому майже всі конкурси організовуємо у гумористичному стилі. На день здоров’я діти увійшли в роль мікробів і гасали так цілий день. Поки «чистюлі» не облили водою та не вимили «бруднуль».
А ще тут провели свято танцю. День Нептуна видався смачним – відпочивальники шукали «солодке дерево» з цукерками, якими потім поласували.

Діти вже готуються до закриття табору, а їхати додому не хочеться…

Коментарі закриті.