чупакабра по-менськиТо тут, то там по району періодично трапляються дивні випадки загибелі домашніх тварин та птиці. Одні вірять в існування якогось особливого небаченого звіра-шкідника типу чупакабри. Ін­­ші – лише саркастично посміхаються. Але, коли таке лихо завітало до вашого власного обійстя, стає зовсім не до сміху…

– Сталося це близько 22-ї години 3 квітня, – схвильовано розповідає жителька вулиці Коцюбинського, що в Мені, Ірина Семененко. – Наш пес у дворі аж захлинався від гавкоту. Спочатку не хотіли виходити, думали, що то собача зграя по вулиці бігає, от він і надривається. Та потім я не витримала: увімкнула світло на подвір’ї і вийшла глянути. Угледіла, що одна з кролячих кліток відкрита.

klitka

Невідомий хижак, просто відкривши закрутку на клітці, задавив та пошматував кролицю і кроленят. Можна б було списати на бродячих собак, але… У іншій клітці, де задушено кроля, металева плетена сітка просто розірвана, як гнилі нитки. Ще й «по-живому» відірвано шматок дебелої дошки, що й не кожній людині під силу.

– Раніше у нас такого не траплялося, – каже господарка. – Бо мали велику вівчарку. А майже у всіх сусідів подібні випадки вже були.

Її слова підтвердили Ганна та Василь Дєдовці, що живуть поряд. До них минулого

року якийсь хижак навідувався аж тричі: добивався до кролів, задушив і випив кров у шістьох курей.

Що не дає спокою господарям на Менщині – судити важко. Але, враховуючи, що по вулиці Коцюбинського здичавілою пусткою стоять залишки колишнього харчового комбінату, очікувати можна всякого. Чи не вилізе раптом з підвалів та напівзатопленої каналізаційної мережі якесь «лохменське» чудовисько?

Коментарі закриті.