JpegСьогодні, 10 листопада, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Володимир Іщук оглянули радіотелевізійну передавальну станцію «Холми» Чернігівської філії Концерну РРТ, що розташована в Корюківському районі Чернігівської області.

Вони подивилися, як працює введений в експлуатацію аналоговий телевізійний передавач потужністю 10 кВт. Нещодавнє встановлення цього, більш потужного, передавача розширило зону впевненого прийому національних програм у північних районах області до 60 кілометрів. Це дозволило забезпечити якісну ретрансляцію телесигналу національних мовників у Корюківському, Семенівському, Новгород-Сіверському та інших районах Чернігівської області, на території яких сукупно проживає понад 120 тисяч осіб.

Це перший практичний крок обласної державної адміністрації, Кабінету Міністрів України та Концерну РРТ у вирішенні проблеми недостатнього охоплення програмами Національного телебачення прикордонних районів області.

Суспільний кореспондент

Коментарі закриті.