DSCF0284
Це не просто стрибки у такт музиці «ланцюжком», а фінський танець летка-єнка від «Друзів» – євроклубу районної гімназії.

У районній гімназії зібралися школярі та вчителі району – юні учасники та керівники євроклубів гімназії, школи ім. Т.Г.Шеченка, шкіл Березни, Жовтневого, Миколаївки, Синявки, Блистови, Локнистого, Макошине, Бірківки, Слобідки, Ушні, Феськівки. Тут відбувся фестиваль, приурочений до Дня Європи в Україні.

Учасники свята представляли свої клуби. Потім презентували «візитівку» однієї з європейських країн – у хід ішли національні пісні, танці та вбрання, театралізовані постановки.

Євроклубівці приготували до свята і традиційні страви країн Євросоюзу. Присутні мали нагоду скуштувати піцу, рибний пиріг, морожені ягоди, білу рибу та м’ясо оленя, привезене аж із Нідерландів. Пощастило і ласунам, яким вдалося відхопити по шматочку Ейфелевої вежі, зробленої із солодощів.

Господарі свята – гімназисти євроклубу «Друзі» представляли Фінляндію, саме тому посеред весни публіку вітав корінний фін, добрий бородань із мішком Йоулупуккі, по-нашому – Дід Мороз.

Фестиваль завершився солодким столом у імпровізованому євро-кафе та дискотекою.

День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.

DSCF0308

DSCF0301

DSCF0294

DSCF0287

DSCF0285

DSCF0336

Фото автора.

Коментарі закриті.