Багато юнаків і дівчат плекають надію отримати бажані водійські «корочки». У цьому їм допомагає районна гімназія, та ще й без відриву від навчального процесу.

– Курси підготовки водіїв при кафедрі трудового і професійного навчання нашої гімназії існують вже більше 30 років, – розповідає заступник директора районної гімназії з навчально-виховної роботи Ігор Полюхович. – Маємо на цю діяльність ліцензію Міністерства освіти і науки, навчальний заклад отримав сертифікат про державну акредитацію по лінії МВС (перевірку і контроль здійснюють фахівці ВРЕР ДАІ).

На курсах працюють атестовані спеціалісти: викладачі, які дають учням теоретичні знання, і майстри практичного навчання. Для практики існує свій парк техніки: п’ять вантажних автомобілів, чотири легковики і мотоцикл. Є і майданчик для початкового навчання водінню. Навчальний процес проходить в кабінетах вивчення будови та експлуатації вантажних автомобілів, легкових автомобілів, кабінеті автотренажерів, класах, де вивчаються правила дорожнього руху і основи керування. А ще майбутні водії мають можливість засвоювати ази роботи з механізмами на посту технічного обслуговування.

– Також до послуг курсантів спеціальна література, плакати, схеми, моделі, натуральні деталі, комп’ютерна техніка та мультимедійний проектор, – продовжує розповідь Ігор Васильович. – Курси розраховані на два роки (одне заняття на тиждень, практичне водіння – за графіком). Маємо право навчати на водійські категорії А, В, С1 та С. Причому навчатися можна хоч на всі чотири категорії відразу. Тільки буде більше годин. Після двох років навчання видається свідоцтво про закінчення курсів. А вже при досягненні 18 років власник цього свідоцтва складає іспити з ПДР та практичного водіння у ВРЕР ДАІ і отримує посвідчення водія відповідної категорії.

На водійські курси районної гімназії можуть вступати десятикласники менських шкіл та випускники 9-го класу шкіл району, які планують продовжувати подальше навчання в Мені. За довідками можна звернутися після 20 серпня до районної гімназії.

Коментарі закриті.