За результатами 13 туру відкритої районної першості з футболу в обох лігах лідирують менські команди.

Розпочався тур грою між «Дяговою» та менським «Темпом». Господарі з перших хвилин матчу дали зрозуміти, що їм потрібна лише перемога. Тож вони її і вибороли – 0:3.

У матчі між «Авангардом» та «Кудрівкою» гості до останніх хвилин вели в рахунку, але втримати перемогу не змогли. Тож результат зустрічі – 3:2 на користь менян.

Березнянське «Полісся» цього разу приймало на своєму полі «Синявку». Багато було боротьби, витрачених сил, жодна з команд не мала наміру поступатися. Сильнішими виявилися господарі, які перемогли з рахунком 2:1.

Макошинська «Десна» помірялася силами з СК «Мена». «Деснянці» завжди були незручним супротивником для гостей, але через значну кількість травмованих гравців не змогли гідно протистояти лідерам і поступилися менянам – 1:4.

Уболівальники стольненського «Торнадо» активно підтримали своїх футболістів у матчі з феськівською «Ювентою», тож їхні улюбленці отримали переконливу перемогу з рахунком 6:0.

У першій лізі киселівська «Ніка» приймала на своєму полі величківський «Шанс». Команди без розвідки почали грати у відкритий футбол, рідне поле допомогло господарям перемогти – 4:2.

Між слобідською «Фортуною» та менським «Кооператором» вийшла цього разу запекла і безкомпромісна гра. Перемогу з рахунком 4:2 здобули меняни, що дозволило їм лишитися лідерами ліги.

Граючи на своєму полі з сосницькою «В’юнкою», семенівський «Фаворит» припустився помилки, якою скористалися суперники і реалізували 11-метровий удар. До останніх хвилин рахунок був нічийний, але у підсумку перемога дісталася гостям – 2:3.

Останній матч туру відбувся у Дягові, де місцевий «Ветеран» приймав «Чапаєв». Господарі робили все можливе, аби рахунок зустрічі був прийнятний для них. Однак після перерви гості додали в атаці. Чапаєвці перемогли з рахунком 0:4.

Олександр МИЦ.

***

«Авангард» вийшов у фінал першої ліги чемпіонату області. Наші хлопці в зональних змаганнях вибороли друге місце, пропустивши вперед тільки «Городню». Тож разом з ще п’ятьма командами області авангардівці продовжать боротьбу за чемпіонське звання.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;You can base your business on referring travelers to travel companies, or you can make money by booking their reservations yourself14% of the management bodies of Czech companies were women, with 8.hollister frankfurt
Imagine smoking a blunt with a grey around a campfire, imagine the stories.cheap toms
It affects the way consumers interact with brands, how they research products, purchase via multiple channels, take advantage of promotions, and how they receive post purchase customer service,” said Jack Ringquist, Global Consumer Products Lead, DTTL.michael kors handbags outlet
His game has really evolved as he’s got older and adapted to his teams.hermes sac