Як повідомили у Менському відділі поліції, виклик до бригади «швидкої допомоги» надійшов з Феськівки 17 лютого близько 23.30. «Чоловіку погано», – повідомили у слухавці.

Як звичайно, виїхали водій і фельдшер. За місцем виклику було виявлено чоловіка із явними ознаками алкогольного сп’яніння і з розсіченою бровою. Вирішили доставити його до лікарні, щоб накласти шви.

Разом із потерпілим, щоб допомогти, попросився поїхати і його товариш, який також був «під мухою». Вже у центрі села обидва чоловіки вирішили відмовитися від медичної допомоги і попросили їх висадити.

Але коли машина зупинилася, не пішли мирно додому, а вирішили з’ясувати стосунки із представниками «швидкої», бо запідозрили, що їм не надали всієї необхідної допомоги. І водія, і фельдшера били по обличчю, останньому ще й куртку порвали.

Зараз ведуться слідчі дії, винуватців бійки вже встановлено.

Один коментар

  1. solfejio сказав:

    На жаль, побиття медичного працівника на роботі не є побиттям під час виконання, як наприклад щодо правоохоронців. Медичний працівник незахищений законом, і це серйозна проблема, бо саме фельдшеру швидкої доводиться заспокоювати алкоголіків, хворих на “білочку”, наркоманів, приїжджати на виклики до суспільно небезпечних осіб, можна нарватися на неадекватну реакцію п’яних, таких що неусвідомлюють свої дії друзів пацієнта, настрій яких може мінятися щосекунди і привід побити медичного працівника може виявитися абсолютно непередбачуваним. Необхідно приймати закони, які б захищали працівників швидкої нарівні з правоохоронцями.