1000847kВ Дягові пам’ятник кату України заховали до складу, а на його місті встановили Хрест Господній.

Голова Народної Ради Менського району Надія Тюшкевич і ваш покірний слуга відвідали 3 березня 2014 року Дягову, коли відбувалося освячення встановленого Хреста Господнього. По закінченні освячення коротенько оглянули дитячий садок, господарство і школу.

На завершення депутат обласної ради Олексій Бутенко пояснив своє ставлення до суспільних справ. Прошу до перегляду. По закінченні – авторська думка.

Авторська думка. Здається, мова йде про зміну культури комуністичного жлобства, коли селян найжорсткіше експлуатували в колгоспах заради здійснення всіляких там світових революцій, на культуру господарів власної землі і долі. Долі не тільки особистого подвір’я, а й села, району, держави.

Звісно, питання є. Але головне питання в тому, як зробити так, щоб і по інших селах та селищах району справи йшли не гірше, чим в Дягові. І щоб відношення до людей та їх потреб було таким же шанобливим. Розвиток суспільно-політичної і економічної культури, і в першу чергу відповідної освіченості, ось що вбачається на сьогодні головною проблемою нашого суспільства.

До речі, дягівчани подали гарний приклад мудрості і Менській міськраді, котра не тільки не спромоглася вчасно прибрати пам’ятник кату України, а й більш того – цілком серйозно планувала будівництво алеї героїв рабської комуністичної праці.

Коментарі закриті.