На зборах, які відбулися 20 лютого, виступив сільський голова Роман Бутенко, який прозвітував про проведену сільською радою роботу за попередній рік.

 

У своєму виступі акцентував увагу на проблемах населеного пункту та окреслив плани та напрямки роботи на 2017 рік. Серед іншого, наголосив на необхідності завершення робіт про впровадженню проекту вуличного освітлення в селі.

 

Дягівчан турбували питання утримання пожежно-сторожової охорони та ремонту пожежної машини, благоустрою населеного пункту, розчистки річки Дягова та ремонту шлюзу, відлову бродячих собак та ряд інших питань життєдіяльності громади.

 

Олександр Мисник у своєму виступі розповів дягівчанам про впровадження медичної реформи і перспективи функціонування закладів охорони здоров’я в районі, про дії районної влади, направлені на визначення міста Мена центром одного із чотирьох в області госпітальних округів. Голова районної ради запевнив присутніх, що районні заклади охорони здоров’я будуть і надалі надавати населенню послуги і ліквідовані не будуть. Розповів про проекти та програми, над впровадженням яких працює районна рада та районна державна адміністрація.

 

У загальних зборах також взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Щукін, депутат обласної ради Микола Бутенко, депутат районної ради Костянтин Ніколайчик, голова місцевого фермерського господарства Олексій Бутенко та інші.

Мітки: ,

Коментарі закриті.