Співпраця між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства часто не ефективна, бо їй не вистачає постійності і системності.

Таким був один із висновків фокус-групи на тему: «Існуючі механізми взаємодії між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства», що відбулася у Мені. Плюси та мінуси у стосунках влади та громади обговорили представники найактивніших громадських організацій міста та району.

Думки учасників фокус-групи інколи були полярними: від оцінки рівня взаємодії між органами влади й громадою словом «ніякий» до конкретних прикладів тісної співпраці. Зокрема, голова районної ветеранської організації Раїса Москальська запевнила, що влада завжди підтримує ініціативи ветеранів і всіляко сприяє ефективній роботі громадської організації. Звісно, для цього потрібна ініціативність самої громади, не чекати, що все принесуть «на тарілочці».

Учасники фокус-груп

<a href='http://buyccheaponline.com/' title='orde

r online'>order onlineи погодилися з думкою, що при вирішенні місцевих проблем у тандемі виконавчої влади та громадського активу зовсім не зайвим є і третій – місцеве самоврядування. Поєднання зусиль трьох інституцій дозволило б ефективно працювати на розвиток громад.

Як зазначила модератор фокус-групи керівник Чернігівської громадської організації «Центр «Доброчин» Наталія Дрозд, громадські лідери Менщини мають усі можливості, аби впливати на розвиток території і лобіювати інтереси громади. А для цього варто не тільки визначити механізми співпраці з владою, але й забезпечити їх ефективне функціонування.

За визнанням усіх учасників фокус-групи, цей захід став не тільки цікавою і плідною дискусією, але і дав поштовх до подальшої активізації громадських організацій Менщини.

Захід проходив у рамках проекту Асоціації регіональних засобів масової інформації «Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання пп. 4, 8 обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012 – 2015 роки «Чернігівська громада».

zp8497586rq
zp8497586rq

Коментарі закриті.