Учора близько 21 години стався вибух у житловому будинку в Чернігові по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36. Попередньо причною трагедії називають вибух побутового газу.

У квартирі на першому поверсі п’ятиповерхового п’ятипід’їздного житлового будинку стався вибух природного газу без послідуючого горіння, внаслідок чого загинула 1 особа та 4 особи, в тому числі дитина (2003 р.н.), з опіками та травмами різних ступенів важкості госпіталізовано, повідомляє сайт МНС. Вибуховою хвилею пошкоджено перекриття у двох кімнатах між першим та другим поверхами і підлогу на першому поверсі до підвального приміщення, вибито шибки двох під’їздів будинку. Тимчасово з будинку до готелю міста та родичів відселено 61 особу. До пошуково-рятувальних та аварійно-відновлювальних робіт залучено підрозділи Територіального управління МНС у Чернігівській області, бригади комунальних служб міста. Комісією ТЕБ та НС Чернігівської облдержадміністрації створено комісію з розслідування причини вибуху, обстеження будинку з метою його відновлення для подальшого проживання мешканців.

На місці події працює оперативна група Територіального управління МНС у Чернігівській області.

Ось як описує цю трагедію користувач нашого сайту Ігор, який був свідком події:

“26.03.2012 в Чернигове около 21.00 прогремел страшный взрыв,который было слышно практически в любой части города. Взрывная волна разрушила первый этаж жилого пятиэтажного дома по улице 50 лет ВЛКСМ, сразу за магазином “Седам”, просто чудом само здание не обрушилось. Буквально через десять минут после, когда я прибыл на место происшествия, меня поразила жуткая картина: пожарные машины так и ехали одна за другой, правда, тушить уже было нечего, просто были сплошные руины. Одна или две квартиры были полностью разрушены, остальная часть здания очень сильно повреждена, а вокруг на земле блестели куски стекла, лежали оконные рамы, остатки мебели. Точно известно, что в этой жуткой аварии погибли люди. Чуть позже начался небольшой пожар. Когда вокруг дома собралось множество “зевак”, один из пожарных начал выкрикивать: “Чего вы стоите, смотрите, хоть кто-то помогите разгребать завалы, там погибают люди”. Но никто не подошел, ни один человек. В районе взрыва оказались и ближайшие дома, сильная волна повыбивала в большинстве окна, лоджии, досталось и училищу бытового обслуживания”.

Коментарі закриті.