У Чернігові розпочався перший гучний шпигунський процес. На лаві підсудних — корінний чернігівець, який має російське громадянство.

Його затримали ще в березні цього року на очах у десятків людей, просто посеред центральної площі Чернігова під час передачі секретних документів, кажуть у СБУ. Що витік цієї інформації міг нашкодити інтересам держави, вже встановили експерти, бо йшлося там про новітні системи наведення боєголовок. У СБУ стверджують, що чоловік хотів передати документи з грифом таємно, ідеться в сюжеті ТСН.

Крім того, він збирав компромат на українських політиків та чиновників, щоб потім представники російського ФСБ могли їх шантажувати. Обвинувачення викликатиме до суду щонайменше півтора десятка свідків.

Дядько підсудного Віталій Омельяненко шокований, що його племінника звинувачують у шпигунстві і відкидає всі звинувачення. Каже, що його племінник не має російського громадянства. Проте він жив у РФ – там у нього дружина і донька.

Водночас дядько знав про п’ять конспіративних квартир племінника. І знав, що той працював під прикриттям, – мовляв, був членом громадської організації “Антикорупційний комітет”. Але, певен, що той працював на користь української спецслужби. Це й намагатиметься довести в суді.

Адвокат просив суд змінити запобіжний захід для підзахисного. Утім суд вирішив залишити його під вартою.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Bk

Jordan, an uber talented but enigmatic sophomore guard from Philadelphia, scored a career high 25 points, hitting a personal best six 3 point attempts to key the Johnnies rout, while also grabbed six rebounds and dished four assists.mcm bags

Still, as his lawyer acknowledged later, it is likely that the 47 year old Dunn will spend the rest of his life in prison.hermes birkin

is the clearest possible case of one law for the political class and another for the working class.borse gucci outlet
and where John lived and preached his baptism of repentance and forgiveness of sins.michael kors handbags uk

Who is watching State of New York (19)

Stevie: CS, I fine with you not buying my opinion for Lincoln motivation.timberland outlet
There were four HTC Nexus One phones used in the experiment with ids 1, 2, 3, and 4.mulberry outlet online uk

Коментарі закриті.