юристОсновними проблемами , які заважають отриманню громадянами безоплатної вторинної правової допомоги , є , неінформування центрів по БВПД посадовими особами ОВС про затримання , неналежне інформування затриманих про право на захист, так звані «приховані затримання », пише Закон і Бізнес.

Про це розповів під час засідання Всеукраїнської міжвідомчої координаційно -методичної ради з правової освіти населення , що відбулося в Чернігові директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський.

« Неінформування центрів посадовими особами органів внутрішніх справ про затримання або несвоєчасність таких повідомлень , неналежне інформування затриманих про право на захист, надання порад про обрання конкретного адвоката і так звані « приховані затримання » – ключові проблеми , з якими ми зараз стикаємося і які заважають наданню ефективної правової допомоги населенню » , – заявив А. Вишневський .
На засіданні Ради зазначалося , що Міністерство юстиції працюватиме над змінами до правил внутрішнього розпорядку щодо затриманих з метою їх вдосконалення та ліквідації тих прогалин , які заважають надавати ефективну правову допомогу затриманим враховуючи європейські пенітенціарні правила.

Коментарі закриті.