30 квітня близько 11.00 патрульні міліціонери в урні для сміття в сквері Попудренка, поруч з Чернігівською мерією, виявили термос, від якого відходили дроти до мобільника. Знахідку вибухотехніки підірвали на місці. Хлопок був не сильний. За попередніми даними, всередині термосу був порох і значних ушкоджень причинити не міг.

Про це повідомила Gazeta.ua.

Складалося враження, що це були навчання: мобільний зв’язок не вимикали, приїзд усіх силовиків дві години поспіль знімали на відео двоє чоловіків, що намагалися виглядати роззявами.

– Міліціонери повідомили про невідомий предмет в урні в міський відділ міліції, – повідомив начальник центру зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернігівській обласі Сергій Бриль. – Протягом кількох хвилин на місце прибули співробітники обласного управління та міськвідділу. Парк оточили, перехожих, які були тут на той час, евакуювали.

– Сьогодні ми сміття з урн не витягали, тільки кидали туди, – розповіли працівниці комунального підприємства “Зеленбуд” Ніна Манько, Марія Микитюк та Ніна Шурута, які в цей час прибирали доріжки та саджали квіти в сквері. – Навіть руками сміття трамбували. Смітниці завтра повинні були вивозити наші хлопці. Тут прийшли міліціонери й сказали, що урну заміновано, й щоб ми швидко йшли звідси. Ми навіть мітли та граблі покидали й побігли під кінотеатр.

Години дві силовики фотографували урну та її вміст, радилися, що робити. Вирішили підривати на місці. Після тихого хлопка рештки термоса зібрали експерти.

Порушено кримінальну справу за статтею 296 ч. 4 — хуліганство. Після вибухів у Дніпропетровську, чернігівська міліція перейшла на посилений варіант несення служби, додаткові наряди патрулюють місця скупчення людей.

Коментарі закриті.