44778Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області запровадило реєстрацію новонароджених безпосередньо у пологовому будинку Чернігова. – пише “Високий Вал“.

Ця новація має стати приємною та досить практичною новиною для батьків, адже відтепер вони мають можливість отримати найперший документ своїх немовлят – свідоцтво про народження, не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, а постійно залишатися поряд зі своїми малюками.

Віднині з 08 липня 2015 року спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції працюватимуть у пологовому будинку та видаватимуть документи про народження чотири рази на тиждень (у середу, четвер, п’ятницю і суботу) з 8-30 до 12-00.

Таким чином, на сьогоднішній день зареєструвати народження дитини можна, як у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції за адресою: м. Чернігів, вул. Пушкіна, б. 15, к. 1, так і безпосередньо у пологовому будинку управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. 1 Травня, б.172, перший поверх.

Нагадуємо батькам про їх обов’язок відповідно до статті 144 Сімейного кодексу України невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження в органі державної реєстрації актів цивільного стану.

Додаткову інформацію можна отримати на інформаційному стенді, що розміщується у пологовому будинку, та безпосередньо у спеціалістів відділу державної реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції.

Мітки:

Коментарі закриті.