У середині грудня в Броварах відбувся чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 1995 року народження і молодших.

Переможцями стали Дарина Слобода та Дмитро Скоробагатько – учні міської школи імені Т.Г. Шевченка. Призові місця у штовханні ядра здобули Дмитро Манжай та Вікторія Соколенко, а у стрибках у висоту – Яна Макарова.

За інформацією директора ДЮСШ Сергія Таратухіна, юних спортсменів підготувала до перемог тренер Ірина Терпицька.

А в Чернігові відбулися змагання відкритої першості обласної ради «Динамо» та чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків, у яких взяли участь 120 спортсменів.

Наш район, за інформацією провідного спеціаліста райорганізації ФСТ «Колос» Сергія Скоробагатого, представили вихованці відділення вільної боротьби Менської ДЮСШ «Колос».

У напружених сутичках чемпіонами та призерами змагань стали Ярослав Аксьоненко, Антон Ілляшик, Іван Нетреба, Дмитро Дорошенко, Антон Педь, Павло Дзиндра, Владислав Гайовий, Ярослав Зелений, Олександр Велентій, Микола Галета, Артем Іващенко та Слава Мелашедченко. Команду до змагань підготували викладачі Дмитро Коноваленко та Геннадій Биндюк.