Колишній міліціонер порізав вагітну жінку
Оксана Циганок

11 березня, вдень, у Борзні сталося жахіття, про яке гуде увесь район і не тільки. 38-річний Сергій Ярошенко порізав вагітну жінку 21-річну Оксану Циганок. Оксана була на шостому місяці.

Сергій — колишній міліціонер Борзнянського райвідділу міліції, служив у черговій частині, звільнився два місяці тому у званні майор. Син 60-річного Федора Ярошенка, керівника Борзнянської ремонтно-будівельної дільниці, і працівниці місцевої бібліотеки. У родини Ярошенків є магазин-кафе «Борзнянка».

Раніше Оксана працювала продавцем у Ярошенків. Та звільнилася, її мати Любов Володимирівна продовжувала працювати, але згодом теж розрахувалася.

Як говорять у Борзні, продавці там довго не витримували і кидали роботу через звинувачення у постійних недостачах. Така ж доля спіткала й Оксану.

Ярошенко-молодший приїхав до Оксани додому вранці. Вона була сама. Мати на роботі у Ніжині. Цивільний чоловік Юрій на заняттях у місцевому технікумі, він студент.

Сергій почав кричати і вимагати гроші, які нібито зникли як недостача. А тоді став різати ножем обличчя і живіт. Кажуть, розпанахав так, що з рани на животі стирчала ніжка дитини.

З останніх сил поранена Оксана вирвалася від душогуба і кинулася за допомогою до сусідів. Бігла, затискаючи руками живіт, з якого текла кров. Кривавий слід через дорогу і досі видно.

Не достукавшись до сусідів, Оксана повернулася до себе в хату і впала, затиснувши в руці мобілку. Якраз у цей час додому поверталася медпрацівник і сусідка Циганків Наталя Лоєнко. Вона пішла по кривавому сліду. Двері були розчинені.

З останніх сил Оксана сказала, хто хотів її убити і що вже подзвонила мамі. Як з’ясувалося, мати зателефонувала у Борзну і викликала «швидку». Кажуть, оперували Оксану шість годин.

На жаль, дитину врятувати не вдалося. На лікування потрібно багато грошей. Нині колють дорогі антибіотики. Оксана у реанімації. Родина Циганків бідна, проте порядна. Тому колишні однокласники Оксани згуртувалися у соцмережі «Вконтакте» і збирають гроші на її лікування.

Щоб затримати підозрюваного Сергія Ярошенка, довелося викликати з Чернігова наряд спецпідрозділу «Беркут». Кажуть, Ярошенко поїхав у село Адамівку, де взяв у заручниці підприємця Світлану Москаленко! Начебто відстрілювався від міліції. Та була дана команда: «Не стріляти, взяти живим!» Взяли.

Нині про Сергія Ярошенка у Борзні говорять різне. Що перед нападом на Оксану він з компанією довго відпочивав у місцевому барі, побив дружину, яка працює зубопротезистом. Повісив удома собаку і кота.

У Сергія дурна слава. Місцеві єгері називають його браконьєром. У Борзні ходять чутки про причетність його і ще двох міліціонерів, дітей впливових батьків, до смерті дівчини-сироти. Нібито поїхала з ними на річку і… втопилася.

А ще згадують про давню перестрілку з генералами у приватному мисливському угідді у борзнянських лісах. Проте для батьків своє дитя найкраще. Сергій — єдина і бажана дитина у сім’ї.

Вирішила вислухати точку зору Ярошенків про криваву історію. Підозрюваного Сергія спитати ніяк, після затримання його відвезли у міліцію у Бахмацький район.

Зателефонувала матері Вірі Миколаївні у бібліотеку. Там сказали, що зараз її покличуть, вона на роботі. Дізналися, що «Вісник», і виявилось, що її немає.

Стосовно підозрюваного відкрито кримінальне провадження за статтею 115 частини 2, умисне вбивство жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності. Хоча злочин і не доведено до кінця. Він карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним ув’язненням.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч».

Коментарі закриті.