У Блистові виросла гігантська картоплинаУ подружжя Галини П’ятикоп і Олександра Воронцова підростають три сини-соколики – Єгор і двійнята Руслан та Роман.

Вони є добрими помічниками батькам. І птицю домашню погодують, і кролів, кота і собачок, дров до печі принесуть. Цієї осені допомагали збирати картоплю на городі.

Татко нарізував рядки конем, а хлопчаки вправно вибирали бульби. Цього року на піщаних ґрунтах картопля вродила як ніколи – добірна, велика. Шкода, що заїжджі підприємці купують її за копійки – по гривні п’ятдесят за кілограм. Правда, були й такі, що дві гривні за кіло давали.

Роман і Руслан, збираючи картоплю, натрапили на справжнього крохмалистого гіганта. Коли його зважили, виявилося, що овоч затягнув на кіло шістсот. І форми картоплина незвичної – не кругла чи овальна, а схожа на квадрат. Казали хлопці-другокласники, що носили її на шкільну виставку квітів і плодів, яка була організована у навчальному закладі.

А ще братики вирили із землі багато бульб, схожих на ляльок, каченят, зірок, навіть плазунів. Одну з них – качечку – теж показали на виставці.

Коментарі закриті.