rdaНа розширеному засіданні колегії Менської райдержадміністрації серед інших питань обговорювався стан ринку праці та виконання Програми зайнятості населення району.

Селищний голова Володимир Павленко повідомив, що у Березні 1100 жителів мають роботу. У сільськогосподарському виробництві зайняті 200 осіб, у торгівлі – 70. Працюють ще фахівці у медичній галузі, культурі, правоохоронних органах. Ще 400 чоловік знайшли собі роботу у Чернігові та Києві. Торік працевлаштовано було по кілька осіб у торгівлю, перукарями, у забійний цех приватного підприємця. На обліку у центрі зайнятості перебувають 46 березнянців.

У Блистові стільки ж людей мають роботу. З 360 осіб працездатного віку. Сільський голова Юрій Мишкін розповів, як і завдяки чому виживають його земляки. Виручають блистівчан картопля і молоко. Пропонували селянам роботу на сиркомбінаті і на птахофабриці у Березні, навіть підвезення організували, однак бажання працювати за 1,5 тисячі гривень на місяць вистачило не надовго. Повернулися до своїх городів та худоби.

Про стан ринку праці і виконання Програми зайнятості населення інформувала заступник директора районного центру зайнятості Ірина Анцигіна. Зокрема, вона зазначила , що торік 86 осіб знайшли собі роботу, 265 осіб було охоплено профнавчанням і 255 з них працевлаштовано.

Ще 20 осіб отримали одноразову грошову виплату для відкриття власної справи. Працевлаштовано 13 осіб з особливими потребами. 139 роботодавців торік запропонували 1294 вакансії, ще 70 вакансій було з неповним робочим днем.

Торік укладено 99 договорів на участь у громадських роботах, у яких взяли участь 493 особи і використано 672 тисячі гривень.

Нині районний центр зайнятості пропонує шість вакансій.

В. о. начальника управління соціального захисту населення РДА Алла Васюк доповіла на засіданні колегії, що Програмою зайнятості населення передбачалося створити 450 робочих місць, а створено 479, половина з них – у Мені. У районі 450 осіб з обмеженими можливостями мають роботу.

По всіх обговорених питаннях прийнято відповідні розпоряд­ження голови райдержадміністрації.

Коментарі закриті.