Фахівці Менського районного центру зайнятості спільно з представником місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ларисою Омельяненко провели профорієнтаційний урок для учнів 9–11 класів Блистівської школи.

Фахівець центру зайнятості Зоя Ганнущенко ознайомила учнів з актуальними професіями на ринку праці, запропонувала використовувати «формулу вибору професії», яка в загальному вигляді показує первинний алгоритм прийняття оптимального рішення в поєднанні наступних компонентів: «Хочу. Можу. Треба».

Крім того, Зоя Ганнущенко розповіла школярам про сучасні онлайн-технології: мобільний онлайн-додаток «Центр профорієнтації», який можна безкоштовно встановити на смартфоні в системі Android і який дасть можливість отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатись інформацією про навчальні заклади тощо.

Лариса Омельяненко поінформувала про Всеукраїнський просвітницький проект «Я маю Право!», під гаслом «Знаю! Дію! Захищаю!», який впроваджується Міністерством юстиції України спільно з USAID. Зазначила, що завдання проекту полягає у підвищенні рівня знань громадян щодо своїх прав, правової свідомості та спроможності захищати свої права.

Коментарі закриті.