У Бірківці минулого року не було жодного весілляТериторіальній громаді цього села дуже поталанило на мудрого, розважливого, підприємливого сільського голову – Катерину Фесюн. За багаторічне перебування її на цій посаді Бірківка ні на одну сходинку у своєму соціальному розвитку не опустилася. А навпаки – село живе на заздрість не тільки сусіднім населеним пунктам.

Доходи зросли

Звітуючи на сході села про зроблене у 2013 році, Катерина Олексіївна відзначила, що стабільно працювали школа і Будинок культури, дитсадок і пожежна сторожова охорона, а ще – лікарська амбулаторія, бібліотека і пошта.

У дошкільному закладі у штаті з’явився вихователь, а у Будинку культури замінено художнього керівника. У амбулаторії є сімейний лікар. Піднялися на вищий штабель не тільки танцювальний колектив, а й уся художня самодіяльність. За межами Бірківки аматори сцени організували п’ять виїзних концертних виступів, транспорт для поїздок надав депутат обласної ради Олексій Бутенко.

Відремонтовано дах Будинку культури, ліквідовано стихійні сміттєзвалища. У тому, що соціальна сфера працює стабільно, неабияка заслуга Олексія Івановича. Він обладнав ігрову кімнату для учнів молодших класів місцевої школи, придбав меблі для комп’ютерного класу, принтер і комп’ютер для сільської ради. Будинок культури теж відчував постійну і надійну підтримку депутата. Катерина Фесюн від усієї громади щиро подякувала йому за розуміння і допомогу.

У лікарській амбулаторії збережено підпункт швидкої допомоги. У минулому році пожежники села ліквідували шість займань будівель, а ще виїжджали на гасіння сухої трави, стерні. Плідно у селі працює дільничний інспектор міліції Дмитро Ворона, який за допомогою громадськості ліквідовує точки самогоноваріння, розкриває крадіжки, проводить значну профілактичну роботу.

Демографія не радує

Протягом минулого року у селі не зареєстровано жодного шлюбу, населення його зменшилося на 12 осіб. У школі навчається усього 40 учнів, а дошкільний заклад відвідують 11 дітей.

Стареньких одиноких, яких у Бірківці є 24 чоловіки, обслуговують працівники соціальної допомоги.

Село не належить до такого, що занепадає і не має перспектив на майбутнє. Населення його утримує понад півтори сотні корів, близько 200 голів свиней. А ще – телички, коні, кози. Є у людей власні легкові і вантажні автівки, трактори, зернозбиральні комбайни, інший сільськогосподарський реманент.

Поля обробляються

У Бірківці працюють три сільгоспформування – ск «Бірківський», ПП «Бірківське», незатребувані земельні паї обробляє Микола Бутенко. Корпоративні права на землю продав і зник у невідомому напрямку колишній керівник ПП «Бірківське» Юрій Заводенко.

Нині замість Юрія Петровича бірківські землі оброблятиме кіровоградська фірма, інтереси якої представляє Юрій Кот. Колишній голова ск «Феськівський», досвідчений аграрій-керівник. Він розповів на сході, що фірма буде вирощувати сировину для виробництва олії – сою, льон, гірчицю та інші культури окрім соняшнику.

На зборах громади були порушені питання щодо пасовища для громадської худоби. Говорили також про придбання і утримання племінного бичка або пункту для штучного осіменіння корів.

Про свою роботу перед виборцями звітували депутати: обласної ради Олексій Бутенко і районної – Сергій Аношко.

Розмір суми самоподатку бірківчани вирішили не змінювати – по 20 гривень з двору. Гроші ці використовуються на освітлення вулиць села, їх прибирання, озеленення та ремонт пам’ятника.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;It was a huge weight off your shoulders when the final buzzer wentOf these 46, 15 were in the LTS group.michael kors bags uk

The options (again, cost is per year, post intro price):

Will work

DirecTV: $731.mcm purses

A lawsuit filed against Pinheiro by Mitevski’s estate is scheduled for a Jan.Jordan Pas Cher
Family and Friends are warmly invited to attend the Celebration of Beverley’s Life, to be held at Gregson and Weight Chapel, Wises Road, Maroochydore, on Friday, 26th June, 2015, at 12.cheap ray ban sunglasses
Paul 38; Reggie Augustine, Karr, 38; Morgan Angelo, Franklinton, 37; Devan Bertaut, Slidell, 37; Tre Glover, Landry Walker, 34; Carlo Graffeo, St.occhiali gucci
This finding gives a new perspective of the SOX10 role in HSCR and constitutes a new step towards the dissection of the polygenic nature of this disease.hollister online shop deutschland

Коментарі закриті.