У Бігачі розпочав роботу оздоровчий табір для юних спортсменівЗадзвеніли дитячі голоси в одному з кращих оздоровчих закладів Чернігівщини – дитячому спортивно-оздоровчому таборі «Колос», який знаходиться в мальовничій місцевості поблизу села Бігач Менського району.

Про подію пише «Високий Вал» з посиланням на обласний спорткомітет.

Тут у свій час оздоровлювалися і відпочивали заслужені майстри спорту України: чемпіонка Афінської Олімпіади 2004 року і дворазова “бронзова” призерка Лондонської Олімпіади 2012 року Олена Костевич (стрільба кульова); срібна призерка Пекінської Олімпіади 2008 року Ольга Коробка (важка атлетика); чемпіон України, призер чемпіонатів Європи Дмитро Митрофанов (бокс) та інші.

У неповторне дитяче свято перетворилася урочиста церемонія відкриття першої зміни, на якій дітей привітали голова обласної організації ФСТ «Колос» АПК України Володимир Примак та начальник відділу управління з питань фізичної культури та спорту департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації Ігор Григор’єв.

У першу зміну у «Колосі» протягом 18 днів оздоровлюватимуться і відпочиватимуть діти з Ніжинської, Ріпкинської, Менської районних та Чернігівської обласної ДЮСШ «Колос». Вартість одного ліжко–дня, як і в попередні роки, становить 66 гривень, яка складається з коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та батьків.

Під керівництвом начальника оздоровчої зміни Миколи Зубка, вихователів загонів на дітей чекають гарно спланована різноманітна виховна, культурно–спортивна програма, цікаві мандрівки і екскурсії. Заходи кожного дня розписані на цілу зміну.

Чернігівський «Колос» розпочав літній сезон. В ньому планується оздоровити майже двісті дітей-учнів ДЮСШ.

Коментарі закриті.