Спортивно-оздоровчий табір «Колос» поблизу Бігача щороку збирає вправних спортсменів на відпочинок. Нині там триває друга зміна.

За першу зміну у фізкультурно-спортивному таборі оздоровилися 42 дитини. Протягом 18 днів спортсмени з Менської, Ніжинської, Ріпкинської районних та Чернігівської обласної ДЮСШ «Колос» активно відпочивали та набиралися нових вражень.

– Путівка на відпочинок коштує 1 188 гривень, – повідомив директор табору Микола Зубок.

Основним завданням для відпочивальників, за словами Миколи Зубка, є тренування. Ранок починається з прибирання кімнат, а потім спортсмени крокують на зарядку. Після сніданку вони деякий час відпочивають і – на тренування. З кожного міста приїздить команда на чолі з тренером, який зобов’язаний щодня займатися зі своїми підопічними.

– Тренування у таборі завжди проходять весело й цікаво, – розповідає тенісистка з Ніжинського району Альона Глушко.

Ця дівчина почала займатися тенісом у 10 років, і у свої 17 уже має безліч перемог. А під час змагань у таборі вона переграла всіх хлопців, тренерів та навіть директора!

– А хлопцям дуже подобається футбол, – підхоплює Руслан Самусь із Чернігова. – Я хоча займаюся кікбоксингом, та м’яча ганяю охоче.

– Ми влаштовуємо футбольні турніри між нашими дітьми й тими, що відпочивають у сусідньому таборі «Барвінок», – розповідає Микола Зубок. – У старшій віковій групі перемагають «барвінчата», а от найменші вихованці «Колосу» завжди у лідерах.

Розважальна програма у таборі також на високому рівні. Щодня проводяться конкурси та естафети.

– Найбільше мені сподобався день знайомств та «Веселі старти» – ділиться враженнями борець із Чернігова Ігор Синявський.

– А мене вразив конкурс «Містер» для хлопців, – підхоплює дівчина-боксер з Ніжина Валерія Литвин.

Відпочивальники їздили на ярмарку-екскурсію у Седнів. А ще юні спортсмени наперебій діляться враженнями про смачне збалансоване харчування, походи на річку і чудову дискотеку.

У останній день зміни відпочивальникам влаштували справжнє свято. До табору завітали триразова призерка чемпіонатів світу, чемпіонка Європи з біатлону Ніна Лемеш, заслужений тренер України боксер Петро Лобас і заслужений майстер спорту, срібна медалістка літніх Олімпійських ігор у Пекіні важкоатлетка Ольга Коробка. Чемпіони привезли до табору національний прапор, який за традицією передається містами України напередодні Олімпійських ігор.

Видатні спортсмени побажали дітям професіонального росту, перемог у майбутньому й передали вітання від президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки. А ще гості подарували табору спортивний інвентар та книжки на олімпійську тематику.

Коментарі закриті.