berizka7

Вихованці березнянського дитсадка навчаються основам грамоти, музиці, фізичній культурі і навіть освоюють театральне мистецтво. Нещодавно діти старшої вікової групи робили театральну постановку казки «Коза-дереза».

Дитсадок «Берізка» – один із найбільших у районі. Зараз у ньому сім вікових груп, у яких виховується 145 дітей.

Кожна група має назву і свою кімнату, оформлену в оригінальному стилі. Кімната групи «Квітучий лужок» прикрашена квітами, кімната «Калиноньки» оформлена у національному українському стилі. Є ще у дитсадку групи «Веселий вулик», «Маленькі морячки»… Казки діти слухають у казковій кімнаті, всесвіт вивчають у космічній.

Є у дитсадку і живий куточок, і народознавчий музей. Завдяки намальованій карті Березни діти дізнаються про визначні місця свого селища.

За словами тимчасово виконуючої обов’язки завідувача дитсадка Тамари Чепурної, дизайн кімнат розробляла помічник вихователя Тетяна Тріпач. А їх оформленням займалися усі працівники закладу.

Працює у «Берізці» 36 чоловік. Уже близько 40 років колектив очолює Розалія Корбач.

Утримується садок за рахунок місцевого бюджету. Коштів, звісно, на все не вистачає. Старі меблі, дах, що протікає, погані вікна… Проте зроблено газове опалення, тож малеча не мерзне.

Весною дітям потрібно буде обладнати вуличний дитячий майданчик, адже старий за стільки років просто розвалився. Єдиними спонсорами закладу є батьки вихованців. Вони ж сплачують половину вартості харчування дітей. А воно там трьохразове. У день на харчування однієї дитини витрачається шість гривень.

Коментарі закриті.